Aktuality

Všechny aktuality

Rozhovory s vítězi soutěže o biatlonového super střelce | 03.04.2017

Český biatlon má své nejlepší střelce | 03.04.2017

Nedávno skončený seriál biatlonových závodů Český pohár sezóny 2016/2017 přinesl také vítěze 3. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. Vítězství v konkurenci více než 70 dorostenek z celé země si vystřílela Veronika Gallová z letohradského klubu, mezi dorostenci zvítězil Jan Dubský z klubu SKP Kornspitz. Novinkou letošního ročníku byl speciální závodní trikot, který měl právo nosit jen průběžně vedoucí závodník celé soutěže.

Vyhraj čepici od Gábiny a originál podpisy reprezentantů | 06.03.2017

Vyfoťte své dva nejoblíbenější Extra Jamy od Hamé a přidejte tuto fotografii pod soutěžní příspěvek na oficiální facebookový profil Hame nebo ji zašlete na e-mail pecemespolu@hame.cz. Každý týden (10. 3., 17. 3., 24. 3. a 31. 3.) vybere odborná porota dva vítěze, kteří obdrží biatlonovou čepici a exklusivní kolekci originál podpisů biatlonistů.