„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Poslední den Anterselvy nebyl pro české reprezentanty úspěšný

  Vysokohorská Anterselva znovu potvrdila, že Čechům nesvědčí.

 • Gabriela třetím místem zlomila prokletí Anterselvy

  Vůbec poprvé v kariéře se Gabriela Koukalová probojovala na stupně vítězů v italské Anterselvě. Na okruhu ve vyšší nadmořské výšce byla dosud sedmá, ale sobotní závod s hromadným startem se jí povedl.

 • Vyhlášen 3. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

  Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu třetí ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.

 • Krčmář v neoblíbené Anterselvě osmý, Koukalová přišla o vedení

  Světový pohár se s VI. kolem v italské Anterselvě dostal do své druhé poloviny. Ve vytrvalostním závodě mužů na 20 km si nejlépe vedl Michal Krčmář, který díky výborné střelbě a slušnému běhu skončil na 8. místě.

 • Medailový závěr Ruhpoldingu

  Michal Krčmář urval největší úspěch své kariéry, když se díky úžasnému finiši ve stíhacím závodě dostal až na bronzový stupeň. A Gabriela Koukalová jen potvrdila svou velmi stabilní formu, když obhájila stříbro ze sprintu a již pošesté za sebou se tak dostala na stupně vítězů. Skvělý český den jen zvýraznila výborným šestým místem Eva Puskarčíková.

 • České ženy v Ruhpoldingu zářily, muži se trápili

  Velmi rozdílně se se silným sněžením a větrem v V. kole světového poháru v německém Ruhpoldingu porvali čeští reprezentanti a reprezentantky. Zatímco ženy sprint zvládly na jedničku, když Gabriela Koukalová skončila druhá a další tři Češky se umístily v první třicítce, z mužů byl nejlepší Michal Krčmář až na 29. místě.

 • Češi ve štafetách pátí a šestí

  Kolotoč světového poháru pokračuje V. kolem v německém Ruhpoldingu, které odstartovaly štafety mužů a žen. A čeští reprezentanti se neztratili – muži skončili na výborném pátém místě, když je o stupně vítězů připravil střelecký kolaps Jaroslava Soukupa. A české reprezentantky doběhly šesté.

 • Gábina dvojnásobně zlatá a celkově už vede

  Světový pohár v mrazivém německém Oberhofu letos přinesl českým barvám nebývalé úspěchy. Po čtvrtečním druhém místě Michala Šlesingra se ukázala zejména Gabriela Koukalová. Nejdříve vyhrála sprint, v následující stíhačce vybojovala za Francouzkou Marií Dorinovou-Habertovou druhé místo a v závodě s hromadným startem opět zvítězila – na podium ji doprovodila i senzačně třetí Eva Puskarčíková.

 • Michal Šlesingr ve sprintu druhý!

  Čtvrté kolo světového poháru v německém Oberhofu začalo pro české reprezentanty mimořádně úspěšně. Michal Šlesingr získal ve sprintu stříbro a po roce se tak opět probojoval na stupně vítězů. Do elitní dvacítky se vešli i Adam Václavík v nejlepším závodě kariéry a Ondřej Moravec. Čeští muži tak mají za sebou nejvydařenější závod této sezóny.

 • Zlatý vrchol Gabriely Koukalové

  Gabriela Koukalová potěšila desítky tisíc českých fanoušků a udělala zlatou tečku za fenomenálně úspěšným světovým pohárem v Novém Městě na Moravě. Tento triumf v závodě s hromadným startem sama zařadila jako největší ve své kariéře


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco