„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Rozhovory s vítězi soutěže o biatlonového super střelce

  Přečtěte si rozhovor s Janem Dubským a Veronikou Gallovou, kteří vyhráli ve 3. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost.

 • Český biatlon má své nejlepší střelce

  Nedávno skončený seriál biatlonových závodů Český pohár sezóny 2016/2017 přinesl také vítěze 3. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. Vítězství v konkurenci více než 70 dorostenek z celé země si vystřílela Veronika Gallová z letohradského klubu, mezi dorostenci zvítězil Jan Dubský z klubu SKP Kornspitz. Novinkou letošního ročníku byl speciální závodní trikot, který měl právo nosit jen průběžně vedoucí závodník celé soutěže.

 • Vyhraj čepici od Gábiny a originál podpisy reprezentantů

  Vyfoťte své dva nejoblíbenější Extra Jamy od Hamé a přidejte tuto fotografii pod soutěžní příspěvek na oficiální facebookový profil Hame nebo ji zašlete na e-mail pecemespolu@hame.cz. Každý týden (10. 3., 17. 3., 24. 3. a 31. 3.) vybere odborná porota dva vítěze, kteří obdrží biatlonovou čepici a exklusivní kolekci originál podpisů biatlonistů.

 • Sledujte zpravodajství ze světového poháru

  Fanděte českým reprezentantům a sledujte biatlonové závody.

 • Poslední den MS: Koukalová těsně čtvrtá, Šlesingr třináctý

  Závody s hromadným startem na mistrovství světa již českým barvám další medaile nepřinesly. Gabrielu Koukalovou těsně před cílem předjela Finka Mäkäräinenová a z českých mužů byl nejlepší Michal Šlesingr, který přes dvě chyby na střelnici skončil na dobrém 13. místě.

 • Mužská štafeta až desátá

  Českým reprezentantům se nepodařilo dostat na přední místa ve štafetovém závodě 4×7,5 km na mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Český kvartet ve složení Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr a Michal Krčmář doběhl na 10. místě., zejména kvůli trestnému kolu hned na prvním úseku.

 • Češky těsně čtvrté

  Českým reprezentantkám se štafeta na 4×6 km výborně zdařila. Po poslední střelbě byly dokonce druhé, jen horší skluz lyží dovolil Ukrajinkám a Francouzkám předjet v závěru Gabrielu Koukalovou a odsunout Česko na bramborovou příčku. Zvítězily suverénní Němky.

 • Triumf českých mužů: Moravec druhý a Krčmář šestý

  Jeden z nejlepších závodů v historii českého mužského biatlonu se odehrál na Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Ve vytrvalostním závodě mužů získal střelecky bezchybný Ondřej Moravec stříbro, taktéž bezchybný Michal Krčmář skončil šestý a do elitní dvacítky se vešel také Michal Šlesingr na 18. místě, a to i se třemi minutými cíli na střelnici. Titul mistra světa získal překvapivě zkušený Američan Lowell Bailey, který startoval až za Ondřejem Moravcem a i díky této výhodě ho dokázal…

 • Stříbrná medaile pro Gabrielu Koukalovou

  Kompletní medailovou sbírku z letošního mistrovství světa má Gabriela Koukalová po vytrvalostním závodě. Po zlatu ze sprintu a bronzu ze stíhačky získala ve vytrvalostním závodě stříbrnou medialy. Lepší byla jen její velká rivalka Laura Dahlmeierová z Německa. Obě na střelnici z 20 ran minuly jen jednou.

 • Gabriela Koukalová má bronz, Ondřej Moravec znovu pátý

  Stíhací závod žen přinesl české výpravě druhou medaili z Mistrovství světa. Gabriela Koukalová se přes obrovské problémy na první střelecké položce dokázala úžasným běhe, až na třetí místo. Ve stejném závodě mužů obhájil Ondřej Moravec páté místo ze sprintu a zaznamenal tak další výborný výsledek. Dalším českým reprezentantům se již dařilo méně.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco