Aktuality

• Přijďte fandit na mistrovství světa  v biatlonu na kolečkových lyžích

Vysočina Aréna v Novém Městě na Moravě hostí od pátku 24.8. do neděle 26.8. biatlonovu špičku včetně kompletní české biatlonové reprezentace.

• Český biatlon má své nejlepší střelce  Vítězi čtvrtého ročníku soutěže se stali Magdalena Bergerová a Ondřej Mánek

Biatlonisté Ondřej Mánek z jihočeského SKS Vimperk a Magdalena Bergerová z Jilemnice se stali vítězi 4. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. V konkurenci více než 130 dorostenek a dorostenců z celé republiky si vítězství vystříleli na 22 střeleckých položkách během čtyř kol biatlonových závodů Českého poháru sezóny 2017/2018.

• Rozhovory s vítězi soutěže  super střelec 2017/2018

Přinášíme vám rozhovory s Ondřejem Mánkem a Magdalenou Bergerovou, vítězi 4. ročníku ceny Hamé o nejlepší biatlonovou střelkyni a střelce v kategorii dorost.

• Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu čtvrtý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.

• Rozhovory s vítězi soutěže o biatlonového super střelce

• Český biatlon má své nejlepší střelce

Nedávno skončený seriál biatlonových závodů Český pohár sezóny 2016/2017 přinesl také vítěze 3. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. Vítězství v konkurenci více než 70 dorostenek z celé země si vystřílela Veronika Gallová z letohradského klubu, mezi dorostenci zvítězil Jan Dubský z klubu SKP Kornspitz. Novinkou letošního ročníku byl speciální závodní trikot, který měl právo nosit jen průběžně vedoucí závodník celé soutěže.

• Vyhraj čepici od Gábiny a originál podpisy reprezentantů

Vyfoťte své dva nejoblíbenější Extra Jamy od Hamé a přidejte tuto fotografii pod soutěžní příspěvek na oficiální facebookový profil Hame nebo ji zašlete na e-mail pecemespolu@hame.cz. Každý týden (10. 3., 17. 3., 24. 3. a 31. 3.) vybere odborná porota dva vítěze, kteří obdrží biatlonovou čepici a exklusivní kolekci originál podpisů biatlonistů.

• Sledujte zpravodajství ze světového poháru

Fanděte českým reprezentantům a sledujte biatlonové závody.

• Poslední den MS: Koukalová těsně čtvrtá, Šlesingr třináctý

Závody s hromadným startem na mistrovství světa již českým barvám další medaile nepřinesly. Gabrielu Koukalovou těsně před cílem předjela Finka Mäkäräinenová a z českých mužů byl nejlepší Michal Šlesingr, který přes dvě chyby na střelnici skončil na dobrém 13. místě.

• Mužská štafeta až desátá

Českým reprezentantům se nepodařilo dostat na přední místa ve štafetovém závodě 4×7,5 km na mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Český kvartet ve složení Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr a Michal Krčmář doběhl na 10. místě., zejména kvůli trestnému kolu hned na prvním úseku.