„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Vyhrajte vstupenky na světový pohár v Novém Městě

  Hamé jako hlavní partner české biatlonové reprezentace nyní vyhlašuje soutěž o 100 vstupenek na světový pohár, který bude ve dnech 15.-18.12.2016 hostit Nové Město na Moravě.

 • Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, Letohrad, 10.-11.9.2016

  Již tradičně nová sezóna začíná Mistrovstvím České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. Také tentokrát ho hostil Letohrad a kromě prakticky kompletní české biatlonové špičky si zde zazávodili i biatlonoví reprezentanti ze zahraničí - ze Slovenska, Polska a z Ukrajiny.

 • Hamé ukáže Gabrielu Koukalovou při tréninku i u snídaně

  Hamé, hlavní partner českého biatlonu, tvoří nyní nové reklamní spoty s Gabrielou Koukalovou. K vidění budou na internetu a sociálních sítích v průběhu celé biatlonové sezóny, která zanedlouho opět odstartuje. Kampaň připravuje agentura Peppermint digital.

 • Více než 14 tisíc soutěžících si vyzkoušelo, jak se v biatlonu míří na zlatou

  Více než 50 soutěžících získalo skvělé ceny v právě skončené online soutěži Miřte na zlatou. Celkem se do soutěže během měsíce zapojilo na 14 300 soutěžících.

 • Gabriela Soukalová je nejlepší biatonistkou na světě

  Díky čtvrtému místu ve stíhacím závodě v ruském Chanty-Mansijsku získala Gabriela Soukalová nedostižný náskok v hodnocení světového poháru a v sezóně 2015/2016 tak již jistě získala velký křišťálový glóbus na celkové vítězství v tomto seriálu. Je to jeden z největších českých nejen biatlonových sportovních úspěchů za poslední dekádu. Gratulujeme!

 • Rozhovory s vítězi ceny o nejlepšího biatlonového střelce sezony 2015/2016

  Josef Němeček z SKP Kornspitz a Adéla Chlupová ze Sportovního Gymnázia v Jablonci nad Nisou se stali vítězi 2. ročníku ceny Hamé o nejlepší biatlonovou střelkyni a střelce v kategorii dorost. Při této příležitosti jsme je vyzpovídali.

 • Český biatlon má vítěze 2. ročníku ceny o nejlepšího střelce

  Právě skončený seriál biatlonových závodů Český pohár sezóny 2015/2016 přinesl také vítěze 2. ročníku ceny Hamé o nejlepší střelkyni a střelce v kategorii dorost. Vítězství v konkurenci mezi zhruba 60 dorostenci z celé země vybojoval Josef Němeček z klubu SKP Kornspitz. Mezi dorostenkami se super střelkyní stala Adéla Chlupová ze Sportovního Gymnázia v Jablonci nad Nisou, na jejíž přípravě se mimochodem podílí také Gabriela Soukalová, matka současné hvězdy českého biatlonu.

 • Gariela Soukalová jednoznačně zvolena biatlonistkou roku

  Ze slavnostního galavečera českého biatlonu si vítězka posledního ročníku světového poháru odnesla hned několik ocenění. Kromě absolutního vítězství v tradiční anketě českého biatlonového svazu se stala také nejlepší českou biatlonistkou podle hlasování čtenářů serveru IDNES.cz a vyhrála i jako členka štafety českých reprezentantek v kategorii Týmový výkon roku.

 • Můžete přijít na vyhlášení Biatlonisty sezóny 2015/16

  Slavnostní galavečer se uskuteční 11. května v Hudebním divadle Karlín v Praze

 • Kvůli silnému větru zrušeny poslední dva závody světového poháru sezóny 2015/2016

  Nepřízeň počasí v poslední den finálového kola světového poháru v Khanty Mansiysku nepustila muže ani ženy do závodů s hromadným startem.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco