„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Gabriela Koukalová poprvé v nové sezóně zvítězila, i ostatní Češi si vedli výborně

  Stíhací závod žen se českému týmu mimořádně vyvedl. Všechny čtyři skončily v první dvacítce a Gabriela Koukalová dokonce v nové sezóně vůbec poprvé zvítězila. A sprint se podařil také českým mužům. Michal Krčmář se dokonce dostal až na sedmé místo.

 • Bezchybná Koukalová je zpět, ve sprintu dojela třetí

  První úspěch v nové sezóně si připsala vítězka posledního ročníku světového poháru Gabriela Koukalová, když ve švédském Oerstersundu trefila všech 10 terčů a získala ve sprintu na 7,5 km bronz. Český tým tak má první medailové pořadí v této sezóně.

 • Vytrvalostní závody: 3 Češky v první dvacítce, z mužů nejlepší Moravec

  Velmi silný vítr poznamenal první individuální závody sezóny 2016/2017. Ve švédském Oestersundu se o něco více dařilo českým ženám než mužům.

 • Štafetami odstartovala nová biatlonová sezóna – Češi sedmí a čtrnáctí

  Čeští fanoušci i reprezentanti se konečně dočkali! První adventní neděle 27. listopadu 2016 odstartovala novou sezónu světového poháru v biatlonu. Ve švédském Östersundu se jely smíšená štafeta a štafeta smíšených dvojic. Češi se neztratili, ale ani nezazářili stejně jako před rokem, kdy český kvartet skončil třetí.

 • Začíná další sezóna světového poháru v biatlonu

  Tradičně ve švédském Östersundu začíná nová biatlonová sezóna 2016-2017. V neděli 27. listopadu 2016 se od 15:30 poběží smíšená štafeta.

 • Velká biatlonová soutěž o vstupenky do Nového Města na Moravě

  Zkuste si jaké to je být v kůži našich reprezentantů. Těsně před startem nové biatlonové sezóny totiž Hamé, hlavní partner českého biatlonu, znovu na tomto portále rozjelo velkou online soutěž Miřte na zlatou. Ve hře je celkem 72 zajímavých cen, mimo jiné vstupenky na světový pohár do Nového Města na Moravě, kam se za měsíc sjede kompletní světová špička. Můžete tam pak osobně fandit třeba Gábině Koukalové nebo Ondřeji Moravcovi.

 • Světový biatlon opět zavítá do Česka

  Zatímco příprava české biatlonové reprezentace před novou sezónou 2016/2017 se dostává do intenzivní fáze na sněhu, velké biatlonové přípravy probíhají i v Česku, konkrétně v Novém Městě na Moravě. Tato Mekka českého zimního sportu totiž bude ve dnech 15.-18. prosince 2016 znovu hostit závody světového poháru.

 • Vyhrajte zástěru navrženou Ondřejem Rybářem

  O celkem 100 zástěr, které pro Hamé navrhnul šéftrenér české biatlonové reprezentace Ondřej Rybář, se hraje až do 14. listopadu. Každé pondělí stačí zodpovědět jednoduchou otázku a můžete vyhrát tyto stylové doplňky v soutěži food časopisu Apetit. Získejte trofej od "séfkuchaře" úspěchů českého biatlonu.

 • Vyhrajte vstupenky na světový pohár v Novém Městě

  Hamé jako hlavní partner české biatlonové reprezentace nyní vyhlašuje soutěž o 100 vstupenek na světový pohár, který bude ve dnech 15.-18.12.2016 hostit Nové Město na Moravě.

 • Mistrovství České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích, Letohrad, 10.-11.9.2016

  Již tradičně nová sezóna začíná Mistrovstvím České republiky v biatlonu na kolečkových lyžích. Také tentokrát ho hostil Letohrad a kromě prakticky kompletní české biatlonové špičky si zde zazávodili i biatlonoví reprezentanti ze zahraničí - ze Slovenska, Polska a z Ukrajiny.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco