„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Češi ve štafetách pátí a šestí | 12.01.2017

Češi ve štafetách pátí a šestí

Kolotoč světového poháru pokračuje V. kolem v německém Ruhpoldingu, které odstartovaly štafety mužů a žen. A čeští reprezentanti se neztratili – muži skončili na výborném pátém místě, když je o stupně vítězů připravil střelecký kolaps Jaroslava Soukupa. A české reprezentantky doběhly šesté.


Mužský štafeta startovala v netradičním pořadí Ondřej Moravec, Jaroslav Soukup, Michal Šlesingr a Michal Krčmář.  Jaroslav Soukup musel bohužel na trestné kolo. Vyhráli Norové před Rusy a Němci.

Přečtěte si ohlasy na mužskou štafetu

Ženy šesté

Také českou štafetu žen připravilo o lepší umístění jedno trestné kolo. Na něj musela juniorka Markéta Davidová, pro kterou byla tato štafeta vůbec první v kariéře ve světovém poháru. České závodnice na střelnici dobíjeli celkem desetkrát, což bylo ze špičky nejvíce.
Vyhrály Němky před Francií a Norskem.

Více informací o štafetě žen

FOTO: Petr Slavík

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím