„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Gabriela Koukalová má bronz, Ondřej Moravec znovu pátý | 12.02.2017

Gabriela Koukalová má bronz, Ondřej Moravec znovu pátý

Stíhací závod žen přinesl české výpravě druhou medaili z Mistrovství světa. Gabriela Koukalová se přes obrovské problémy na první střelecké položce dokázala úžasným běhe, až na třetí místo. Ve stejném závodě mužů obhájil Ondřej Moravec páté místo ze sprintu a zaznamenal tak další výborný výsledek. Dalším českým reprezentantům se již dařilo méně.


Ve sprintu žen skončila Eva Puskarčíková na 31. místě (5 střeleckých chyb,  Lucie Charvátová (4 chyby) doběhla na 34. pozici. Bojovnici Koukalovou, která se kvůli dvěma chybám a problémům se zbraní výrazně zdržela již na první střelecké položce a pak se dokázala dostat na podium díky skvělé stíhací jízdě, porazily jen dvě ženy. Zvítězila Laura Dahlmeierová, na druhém místě doběhla maminka Darja Domračevová.

Přečtěte si o závodě více

 

Podívejte se, kam Gábina Koukalová cvičí v soukromí

Ondřej Moravec obhájil 5. místo

Ve stíhacím závodě mužů na 12,5 km se Ondřej Moravec držel celou dobu na špici závodu a se dvěma chybami doběhl opět na pátém místě, stejně jako ve sprintu. Znovu vyhrál  Martin Fourcade. Druhý doběhl stejně jako ve sprintu Johannes Thingnes Boe, třetí skončil legendární Ole Einar Bjoerndalen.

Michala Šlesingra srazily 3 chyby na závěrečné střelbě na 30. místo. Adam Václavík doběhl na 54. pozici, musel totiž na devět trestných kol.

Podívejte se, jaký byl průběh závodu

FOTO: Petr Slavík

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím