„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Medailový závěr Ruhpoldingu | 15.01.2017

Medailový závěr  Ruhpoldingu

Michal Krčmář urval největší úspěch své kariéry, když se díky úžasnému finiši ve stíhacím závodě dostal až na bronzový stupeň. A Gabriela Koukalová jen potvrdila svou velmi stabilní formu, když obhájila stříbro ze sprintu a již pošesté za sebou se tak dostala na stupně vítězů. Skvělý český den jen zvýraznila výborným šestým místem Eva Puskarčíková.


Famózní Krčmář

Michal Krčmář si za hustého sněžení dokázal proti sprintu polepšit o 26 míst, v závěrečné rovince pak nespurtoval slavného Rusa Šipulina!  Ondřej Moravec si také proti sprintu výrazně polepšil a doběhl na 37. místě, Adam Václavík byl 40. Zvítězil suverén všech suverénů Martin Fourcade.

Koukalová stále vede

Gábina Koukalová neudělala z 20 položek na střelnici ani jednu chybu a díky druhému místu udržela vedení ve světovém poháru. Dařilo se také dalším Češkám, Eva Puskarčíková doběhla 6. A Veronika Vítková byla 16, Lucie Charvátová 46. a Markéta Davidová 48.

Bilance poloviny sezony

Světový pohár sezóny 2016/2017 je přesně v polovině. Čeští reprezentanti  zatím získali  12 umístění na stupních vítězů – čtyři vítězství, čtyři stříbra a čtyři bronzy. Nejlépe si vede Gábina Koukalová, která dokázala již čtyřikrát vyhrát a získat tři stříbra a jeden bronz. Eva Puskarčíková získala dvě třetí místa, Michal Šlesingr vybojoval jedno druhé místo a Michal Krčmář jedno třetí.

Podívejte se na ohlasy na závod mužů i žen

 

FOTO: Petr Slavík

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím