„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Vyhlášen 2. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce | 21.12.2015

Vyhlášen 2. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu druhý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky. Výsledky soutěže budeme podrobně sledovat.


 

Aktuální informace o výsledcích 2. ročníku soutěže

-----------------------------------------------------------------------------------------

V celkem pěti závodech Českého poháru v biatlonu v sezóně 2015-2016 budou tyto naděje českého biatlonu závodit o odměnu v podobě roční zásoby produktů Hamé. Vítěz a vítězka se můžou těšit nejen na různé druhy pomazánek, paštik a jiných masových produktů, ale i na džemy, zeleninové a rajčatové výrobky či dětské výživy, včetně výrobků, které v reklamách propagují hvězdy seniorské biatlonové reprezentace.     O  kvalitní stravu v další přípravě tak bude mít postaráno.

Myslím, že se tato soutěž partnera našeho biatlonového svazu osvědčila. Je to další motivace pro dorostence, jak po střelecké stránce ještě více pracovat na svém biatlonovém rozvoji a jednou třeba i nahradit současné hvězdy naší seniorské reprezentace. Tato myšlenka dokonce inspirovala dalšího partnera svazu, takže od nové sezóny máme hned dvě bonusové soutěže a rozhodně to přispívá k zajímavosti a atraktivitě závodů Českého poháru. Proti loňskému ročníku ceny Hamé jsme udělali jednu zásadní změnu v pravidlech - hodnotí se nejvyšší počet bezchybných položek. O to zajímavější  bude, že od letošní sezóny střílí již také mladší dorostenci a dorostenky střelbu vstoje,“  vysvětluje ambasador soutěže  o nejlepšího střelce Vlastimil Vávra, trenér juniorské biatlonové reprezentace a předseda komise mládeže.

Odměna vítězům bude  slavnostně předána  na jarním vyhlášení biatlonistů sezony.

Loňskými vítězi soutěže o nejlepšího střelce mezi dorostenci se stali Barbora Smetanová z SKP Kornspitz Jablonec a Mikuláš Karlík z KB Letohrad. Přečtěte si rozhovory s vítězi prvního ročníku.

Na našem webu www.fandimebiatlonu.cz  bude zveřejňováno také  průběžné pořadí soutěže a celkové výsledky.

-------------------------------------------------------------------

Pravidla ceny Ceny Hamé pro nejlepšího střelce 2016 v závodech ČP v kategorii dorostu 2015/2016

Vyhlašovatel: hlavní partner ČSB – společnost Hamé

Pořadatel: ČSB

Pravidla soutěže:

a) Soutěž se vyhlašuje pro nejlepšího střelce „Českého poháru v biatlonu v sezóně 2015-2016 ve  2 kategoriích: Dorostenci (A+B) a Dorostenky (A+B).

b) Počítá se počet bezchybných střeleckých položek ze všech závodů. Výsledky soutěže budou vyvěšovány spolu s výsledky jednotlivých závodů ČP na webových stránkách ČSB, respektive www.fandimebiatlonu.cz  (po každém závodě ČP bude průběžně aktualizován výpočetní skupinou).

c) Celkovým vítězem se stává  závodník s nejvyšším počtem bezchybných položek ze všech uskutečněných závodů ČP vč. I.SCM open. V případě shody počtu bezchybných střeleckých položek pak rozhoduje nejvyšší počet položek s 1 chybou u srovnávaných sportovců, dále pak se 2 chybami atd.

V případě neúčasti nejlepších sportovců na II.ČP Harrachov (možná účast na MSD v Cheile Gradistei) a III.ČP v NMnM (plánovaná příprava a YOG v Lillehammeru) bude těmto sportovcům započítána střelba z těchto mezinárodních startů (stejný počet položek).

Celkoví vítězové budou slavnostně vyhlášeni a oceněni výrobky firmy Hamé na Vyhlášení nejlepších biatlonistů sezony 2015/2016. Vítěz mezi dorostenci i vítězka mezi dorostenkami získají roční zásobu produktů od Hamé.

Ambasador soutěže  - Vlastimil Vávra, trenér juniorské biatlonové reprezentace a předseda komise mládeže  

Pravidla soutěže ke stažení

----------------------------------------------------------

Kalendář soutěží Českého poháru v biatlonu pro sezónu 2015/2016

  • 9.-10.1. 2016      I.ČP Jablonec nad Nisou
  • 23.-24.1. 2016   II.ČP Harrachov / MSD Cheile Gradistei
  • 6.-7.2. 2016        III.ČP Nové Město na Moravě / YOG Lillehammer
  • 4.-6.3. 2016        MČR Nové Město na Moravě   
Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco