„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Vyhlášen 3. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce | 28.12.2016

Vyhlášen 3. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu třetí ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.


 

V celkem osmi závodech Českého poháru v biatlonu v sezóně 2016-2017 budou tyto naděje českého biatlonu závodit o odměnu v podobě roční zásoby trvanlivých  produktů Hamé. Vítěz a vítězka obdrží nejen různé druhy pomazánek, paštik a jiných masových produktů, ale i na džemy, zeleninové a rajčatové výrobky či dětské výživy, včetně výrobků, které v reklamách propagují hvězdy seniorské biatlonové reprezentace. O  kvalitní stravu v další přípravě tak bude mít postaráno. Proti minulému ročníku budou odměny ještě navýšeny a z cen se tak mohou radovat i vítězové jednotlivých závodů celého seriálu.

„Pravidla této soutěže ponecháváme stejné jako vloni, kdy se jejich upravená podoba osvědčila. Jsme si vědomi toho, že máme u mládeže ve střelbě stále veliké rezervy a že právě tato soutěž by mohla být pro sportovce  jednou z cest, jak na sobě pracovat“,  řekl ambasador soutěže  o nejlepšího střelce Vlastimil Vávra - předseda komise mládeže a trenér juniorské reprezentace.

Jsme hlavními partnery nejen seniorské biatlonové reprezentace, ale celého českého biatlonu. Chceme tedy dlouhodobě pomáhat s výchovou nových talentů, které jednou navážou na současné skvělé úspěchy třeba Gábiny Koukalové nebo Ondřeje Moravce. Proto rozvíjíme i tuto soutěž, která by měla pomoci ještě více motivovat mladé perspektivní české biatlonisty,“ vysvětlil generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Odměna vítězům bude slavnostně předána  na jarním vyhlášení biatlonistů sezony.

Vítězi minulého ročníku soutěže Hamé o nejlepšího střelce a střelkyni se v konkurenci zhruba 60 dorostenců z celé země stali Josef Němeček z klubu SKP Kornspitz a Adéla Chlupová ze Sportovního Gymnázia v Jablonci nad Nisou

Pravidla soutěže naleznete na www.fandimebiatlonu.cz, kde bude zveřejňováno také  průběžné pořadí soutěže a celkové výsledky.

PRAVIDLA:

Cena Hamé pro nejlepšího střelce v závodech ČP v kategorii dorostu 2016/2017


Vyhlašovatel: hlavní partner Českého svazu biatlonu – společnost Hamé

Pořadatel: ČSB

a) Soutěž se vyhlašuje pro nejlepšího střelce „Českého poháru v biatlonu v sezóně 2016-2017 ve             2 kategoriích: Dorostenci (A+B) a Dorostenky (A+B).

b) Počítá se počet bezchybných střeleckých položek ze všech závodů. Výsledky soutěže budou vyvěšovány spolu s výsledky jednotlivých závodů ČP na webových stránkách ČSB, respektive www.fandimebiatlonu.cz  (po každém závodě ČP bude průběžně aktualizován výpočetní skupinou).

c) Celkovým vítězem se stává  závodník s nejvyšším počtem bezchybných položek ze všech uskutečněných závodů ČP vč. I.SCM open. V případě shody počtu bezchybných střeleckých položek pak rozhoduje nejvyšší počet položek s 1 chybou u srovnávaných sportovců, dále pak se 2 chybami atd.

Celkoví vítězové budou slavnostně vyhlášeni a oceněni výrobky firmy Hamé na Vyhlášení nejlepších biatlonistů sezony 2016/2017. Vítěz mezi dorostenci i vítězka mezi dorostenkami získají roční zásobu produktů od Hamé.

Ambasador soutěže  - Vlastimil Vávra, trenér juniorské biatlonové reprezentace a předseda komise mládeže 

Kalendář soutěží Českého poháru v biatlonu pro sezónu 2016/2017

Termín                       Závod Pořadatel                                  Disciplíny

28.-29.12.2016       1. ČP   Nové Město na Moravě           rychlostní závod, závod s hromadným startem
14.-15.1.2017         2. ČP  Jablonec                                   rychlostní závod, stíhací závod
  4.-5.2.2017           3. ČP   Harrachov                                vytrvalostní závod, rychlostní závod
  3.-5.3.2017           Mistrovství ČR 
                             Nové Město na Moravě                         štafety dvojic, vytrvalostní závod, rychlostní závod

 

 

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím