„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce | 27.12.2017

Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu čtvrtý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.


V celkem sedmi závodech Českého poháru v biatlonu v sezóně 2017-2018 budou naděje českého biatlonu závodit o odměnu v podobě roční zásoby trvanlivých  produktů Hamé. Celkový vítěz a vítězka obdrží nejen různé druhy pomazánek, paštik a jiných masových produktů, ale i na džemy, zeleninové a rajčatové výrobky či dětské výživy, včetně výrobků, které v reklamách propagují hvězdy seniorské biatlonové reprezentace. O  kvalitní stravu v další přípravě tak bude mít postaráno. Dílčí ceny získávají i  vítězové jednotlivých závodů celého seriálu.

Chceme být partnery nejen biatlonové reprezentace, ale celého českého biatlonu. Snažíme se tedy po dohodě s biatlonovým svazem dlouhodobě podporovat rozvoj nových talentů, které jednou navážou na Gábinu Koukalovou nebo Ondřeje Moravce. Proto rozvíjíme i tuto soutěž, která by měla pomoci ještě více motivovat mladé perspektivní české biatlonisty,“ vysvětlil generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Pravidla této soutěže ponecháváme stejná jako v posledních dvou letech, kdy rozhoduje bezchybná střelba. Jsme si vědomi toho, že právě tato je nezbytným předpokladem konkurovat těm nejlepším v mezinárodních soutěžích. Dokazují nám to střelecké výkony nejen ve SP a IBU cupech , ale i v závodech mládežnických kategorií, jakými jsou IBU junior cupy, MSJ, MSD, MEJ, EYOF apod.“,  řekl ambasador soutěže  o nejlepšího střelce Vlastimil Vávra - předseda komise mládeže a trenér juniorské reprezentace.

Odměna vítězům bude slavnostně předána  na jarním vyhlášení biatlonistů sezony.

Vítězi minulého ročníku soutěže Hamé o nejlepšího střelce a střelkyni se v konkurenci 65 respektive 74 dorostenců a dorostenkyň z celé země stali Jan Dubský z klubu SKP Kornspitz a Veronika Gallová z letohradského klubu.

Pravidla soutěže naleznete na www.fandimebiatlonu.cz, kde je  zveřejňováno také  průběžné pořadí soutěže a celkové výsledky.

Kalendář soutěží Českého poháru v biatlonu pro sezónu 2017/2018

Termín Místo Disciplíny
1. ČP   28.-30.12.2017   Nové Město n.M.      sprint, závod s hromadným startem
2. M ČR    12.–14. 1. 2018 MČR, Jablonec n. Nisou sprint, stíhací závod
3. ČP         2.–4. 2. 2018 Harrachov / OMEJ Pojkljuka SLO vytrvalostní závod, sprint
4. ČP         9.-11.3.2018  Nové Město n. M.      sprint

 

                    

                  

 

                    

 

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím