„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce | 27.12.2017

Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu čtvrtý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.


V celkem sedmi závodech Českého poháru v biatlonu v sezóně 2017-2018 budou naděje českého biatlonu závodit o odměnu v podobě roční zásoby trvanlivých  produktů Hamé. Celkový vítěz a vítězka obdrží nejen různé druhy pomazánek, paštik a jiných masových produktů, ale i na džemy, zeleninové a rajčatové výrobky či dětské výživy, včetně výrobků, které v reklamách propagují hvězdy seniorské biatlonové reprezentace. O  kvalitní stravu v další přípravě tak bude mít postaráno. Dílčí ceny získávají i  vítězové jednotlivých závodů celého seriálu.

Chceme být partnery nejen biatlonové reprezentace, ale celého českého biatlonu. Snažíme se tedy po dohodě s biatlonovým svazem dlouhodobě podporovat rozvoj nových talentů, které jednou navážou na Gábinu Koukalovou nebo Ondřeje Moravce. Proto rozvíjíme i tuto soutěž, která by měla pomoci ještě více motivovat mladé perspektivní české biatlonisty,“ vysvětlil generální ředitel Hamé Martin Štrupl.

Pravidla této soutěže ponecháváme stejná jako v posledních dvou letech, kdy rozhoduje bezchybná střelba. Jsme si vědomi toho, že právě tato je nezbytným předpokladem konkurovat těm nejlepším v mezinárodních soutěžích. Dokazují nám to střelecké výkony nejen ve SP a IBU cupech , ale i v závodech mládežnických kategorií, jakými jsou IBU junior cupy, MSJ, MSD, MEJ, EYOF apod.“,  řekl ambasador soutěže  o nejlepšího střelce Vlastimil Vávra - předseda komise mládeže a trenér juniorské reprezentace.

Odměna vítězům bude slavnostně předána  na jarním vyhlášení biatlonistů sezony.

Vítězi minulého ročníku soutěže Hamé o nejlepšího střelce a střelkyni se v konkurenci 65 respektive 74 dorostenců a dorostenkyň z celé země stali Jan Dubský z klubu SKP Kornspitz a Veronika Gallová z letohradského klubu.

Pravidla soutěže naleznete na www.fandimebiatlonu.cz, kde je  zveřejňováno také  průběžné pořadí soutěže a celkové výsledky.

Kalendář soutěží Českého poháru v biatlonu pro sezónu 2017/2018

Termín Místo Disciplíny
1. ČP   28.-30.12.2017   Nové Město n.M.      sprint, závod s hromadným startem
2. M ČR    12.–14. 1. 2018 MČR, Jablonec n. Nisou sprint, stíhací závod
3. ČP         2.–4. 2. 2018 Harrachov / OMEJ Pojkljuka SLO vytrvalostní závod, sprint
4. ČP         9.-11.3.2018  Nové Město n. M.      sprint

 

                    

                  

 

                    

 

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco