„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

Vyhlášen 5. ročník soutěže o českého biatlonového superstřelce | 30.12.2018

Vyhlášen 5. ročník soutěže o českého biatlonového superstřelce

Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu pátý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.


V celkem v devíti závodech Českého poháru v biatlonu v sezóně 2018-2019 budou naděje českého biatlonu závodit o odměnu v podobě roční zásoby trvanlivých  produktů Hamé. Celkový vítěz a vítězka obdrží nejen různé druhy pomazánek, paštik a jiných masových produktů, ale i džemy, zeleninové a rajčatové výrobky či dětské výživy, včetně výrobků, které v reklamách propagují hvězdy seniorské biatlonové reprezentace. O  kvalitní stravu v další přípravě tak bude mít postaráno. Dílčí ceny získávají i  vítězové jednotlivých závodů celého seriálu.

„Pravidla této soutěže ponecháváme stejná jako v minulých letech, kdy rozhodujícím kritériem je bezchybná střelba. Jsme si vědomi toho, že právě tato je nezbytnou součástí celkového výkonu, se kterým pak můžeme konkurovat těm nejlepším v mezinárodních soutěžích. Dokazují nám to střelecké výkony nejen ve SP a IBU cupech , ale i v závodech mládežnických kategorií, jakými jsou IBU junior cupy, MSJ, MSD, MEJ, EYOF apod.“,  řekl ambasador soutěže  o nejlepšího střelce Vlastimil Vávra – koordinátor mládeže ČSB a ředitel soutěží ČP.

Hamé chce být i díky tomuto projektu partnerem nejen biatlonové reprezentace, ale celého českého biatlonu. Tato česká potravinářská firma se tedy snaží  po dohodě s biatlonovým svazem dlouhodobě podporovat rozvoj nových talentů, které jednou navážou na Michala Krčmáře, Veroniku Vítkovou nebo Ondřeje Moravce. Proto Hamé rozvíjí i tuto soutěž, která by měla pomoci ještě více motivovat mladé perspektivní české biatlonisty.

Odměna vítězům bude slavnostně předána v rámci vyhlašování celkových vítězů na finálním kole Českého poháru v Harrachově.

Vítězi minulého ročníku soutěže o nejlepšího střelce a střelkyni se v konkurenci  více než 130 dorostenek a dorostenců z celé republiky stali  Ondřej Mánek z jihočeského SKS Vimperk a Magdalena Bergerová z Jilemnice. Vítězství si vystříleli na 22 střeleckých položkách během čtyř kol biatlonových závodů Českého poháru sezóny 2017/2018.

Pravidla soutěže naleznete na www.fandimebiatlonu.cz, kde je  zveřejňováno také  průběžné pořadí soutěže a celkové výsledky.

Kalendář soutěží Českého poháru v biatlonu pro sezónu 2018/2019

Termín Místo Disciplíny
1. ČP         29.-30.12. 2018 Nové Město n.M.     sprint, závod s hromadným startem
2. ČP         12.-13.1. 2019 Jablonec n. Nisou sprint, stíhací závod
3. ČP         26.-27.1. 2019   Letohrad/MSD Osrblie/EYOF Pale sprint , vytrvalostní / stíhací závod
MČR          23.-24..2. 2019  Nové Město n. M. sprint, stíhací závod
V. ČP         16.-17.3. 2019 Harrachov        sprint

 

 

 

             

                

 

 

 

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím