„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Sledujte zpravodajství ze světového poháru

  Fanděte českým reprezentantům a sledujte biatlonové závody.

 • Poslední den MS: Koukalová těsně čtvrtá, Šlesingr třináctý

  Závody s hromadným startem na mistrovství světa již českým barvám další medaile nepřinesly. Gabrielu Koukalovou těsně před cílem předjela Finka Mäkäräinenová a z českých mužů byl nejlepší Michal Šlesingr, který přes dvě chyby na střelnici skončil na dobrém 13. místě.

 • Mužská štafeta až desátá

  Českým reprezentantům se nepodařilo dostat na přední místa ve štafetovém závodě 4×7,5 km na mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Český kvartet ve složení Tomáš Krupčík, Ondřej Moravec, Michal Šlesingr a Michal Krčmář doběhl na 10. místě., zejména kvůli trestnému kolu hned na prvním úseku.

 • Češky těsně čtvrté

  Českým reprezentantkám se štafeta na 4×6 km výborně zdařila. Po poslední střelbě byly dokonce druhé, jen horší skluz lyží dovolil Ukrajinkám a Francouzkám předjet v závěru Gabrielu Koukalovou a odsunout Česko na bramborovou příčku. Zvítězily suverénní Němky.

 • Triumf českých mužů: Moravec druhý a Krčmář šestý

  Jeden z nejlepších závodů v historii českého mužského biatlonu se odehrál na Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Ve vytrvalostním závodě mužů získal střelecky bezchybný Ondřej Moravec stříbro, taktéž bezchybný Michal Krčmář skončil šestý a do elitní dvacítky se vešel také Michal Šlesingr na 18. místě, a to i se třemi minutými cíli na střelnici. Titul mistra světa získal překvapivě zkušený Američan Lowell Bailey, který startoval až za Ondřejem Moravcem a i díky této výhodě ho dokázal…

 • Stříbrná medaile pro Gabrielu Koukalovou

  Kompletní medailovou sbírku z letošního mistrovství světa má Gabriela Koukalová po vytrvalostním závodě. Po zlatu ze sprintu a bronzu ze stíhačky získala ve vytrvalostním závodě stříbrnou medialy. Lepší byla jen její velká rivalka Laura Dahlmeierová z Německa. Obě na střelnici z 20 ran minuly jen jednou.

 • Gabriela Koukalová má bronz, Ondřej Moravec znovu pátý

  Stíhací závod žen přinesl české výpravě druhou medaili z Mistrovství světa. Gabriela Koukalová se přes obrovské problémy na první střelecké položce dokázala úžasným běhe, až na třetí místo. Ve stejném závodě mužů obhájil Ondřej Moravec páté místo ze sprintu a zaznamenal tak další výborný výsledek. Dalším českým reprezentantům se již dařilo méně.

 • Ondřej Moravec ve sprintu pátý

  Nepřesná poslední rána připravila Ondřeje Moravce o medaili z Mistrovství světa. I tak v Hochfilzenu vybojoval skvělé páté místo ve sprintu na 10 km. Na střelnici udělal chyby, ale výborně běžel. Opět tak potvrdil, že se dokáže na vrcholné akce dobře připravit.

 • Gábina to dokázala – je mistryní světa

  V atmosféře poznamenané stále rostoucího odporu biatlonového světa vůči dopingovým hříšníkům se Gabriela Koukalová stala poprvé v kariéře mistryní světa. V úvodním sprintu na Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu nedala zbytku startovního pole a bezchybná střelba a úžasný běh ji dovedly až na stupínek nejvyšší.

 • Start Čechů na mistrovství světa odstřelila Eva Puskarčíková

  Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu odstartovala smíšená štafeta. Bohužel, hned první česká závodnice Eva Puskarčíková musela kvůli nepřesné střelbě na dvě trestná kola, což český tým odsunulo do třetí desítky.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím