„Hlavní partner českého biatlonu“
Gábina

Aktuality

 • Češky těsně čtvrté

  Českým reprezentantkám se štafeta na 4×6 km výborně zdařila. Po poslední střelbě byly dokonce druhé, jen horší skluz lyží dovolil Ukrajinkám a Francouzkám předjet v závěru Gabrielu Koukalovou a odsunout Česko na bramborovou příčku. Zvítězily suverénní Němky.

 • Triumf českých mužů: Moravec druhý a Krčmář šestý

  Jeden z nejlepších závodů v historii českého mužského biatlonu se odehrál na Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu. Ve vytrvalostním závodě mužů získal střelecky bezchybný Ondřej Moravec stříbro, taktéž bezchybný Michal Krčmář skončil šestý a do elitní dvacítky se vešel také Michal Šlesingr na 18. místě, a to i se třemi minutými cíli na střelnici. Titul mistra světa získal překvapivě zkušený Američan Lowell Bailey, který startoval až za Ondřejem Moravcem a i díky této výhodě ho dokázal…

 • Stříbrná medaile pro Gabrielu Koukalovou

  Kompletní medailovou sbírku z letošního mistrovství světa má Gabriela Koukalová po vytrvalostním závodě. Po zlatu ze sprintu a bronzu ze stíhačky získala ve vytrvalostním závodě stříbrnou medialy. Lepší byla jen její velká rivalka Laura Dahlmeierová z Německa. Obě na střelnici z 20 ran minuly jen jednou.

 • Gabriela Koukalová má bronz, Ondřej Moravec znovu pátý

  Stíhací závod žen přinesl české výpravě druhou medaili z Mistrovství světa. Gabriela Koukalová se přes obrovské problémy na první střelecké položce dokázala úžasným běhe, až na třetí místo. Ve stejném závodě mužů obhájil Ondřej Moravec páté místo ze sprintu a zaznamenal tak další výborný výsledek. Dalším českým reprezentantům se již dařilo méně.

 • Ondřej Moravec ve sprintu pátý

  Nepřesná poslední rána připravila Ondřeje Moravce o medaili z Mistrovství světa. I tak v Hochfilzenu vybojoval skvělé páté místo ve sprintu na 10 km. Na střelnici udělal chyby, ale výborně běžel. Opět tak potvrdil, že se dokáže na vrcholné akce dobře připravit.

 • Gábina to dokázala – je mistryní světa

  V atmosféře poznamenané stále rostoucího odporu biatlonového světa vůči dopingovým hříšníkům se Gabriela Koukalová stala poprvé v kariéře mistryní světa. V úvodním sprintu na Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu nedala zbytku startovního pole a bezchybná střelba a úžasný běh ji dovedly až na stupínek nejvyšší.

 • Start Čechů na mistrovství světa odstřelila Eva Puskarčíková

  Mistrovství světa v rakouském Hochfilzenu odstartovala smíšená štafeta. Bohužel, hned první česká závodnice Eva Puskarčíková musela kvůli nepřesné střelbě na dvě trestná kola, což český tým odsunulo do třetí desítky.

 • Sledujte s námi mistrovství světa v biatlonu

  Rakouský Hochfilzen hostí ve dnech 9.- 19. února 2017 mistrovství světa v biatlonu. Sledujte s námi tento vrchol biatlonové sezóny a držte palce českému týmu.

 • Markéta Davidová je dvojnásobnou mistryní Evropy juniorů

  Mistrovství Evropy juniorů v Novém Městě na Moravě má českou hvězdu. Dvacetiletá Markéta Davidová, které se někdy přezdívá nová Gábina Koukalová, potvrdila své kvality a zvítězila jak ve sprintu, tak ve stíhacím závodě. A navíc Milan Žemlička vyhrál ve stíhacím závodě mezi juniory.

 • Poslední den Anterselvy nebyl pro české reprezentanty úspěšný

  Vysokohorská Anterselva znovu potvrdila, že Čechům nesvědčí.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím