„Hlavní partner českého biatlonu“
Hamé, hlavní partner českého biatlonu

Aktuality

 • Vyhlášen 5. ročník soutěže o českého biatlonového superstřelce

  Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu pátý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.

 • Přijďte fandit na mistrovství světa v biatlonu na kolečkových lyžích

  Vysočina Aréna v Novém Městě na Moravě hostí od pátku 24.8. do neděle 26.8. biatlonovu špičku včetně kompletní české biatlonové reprezentace.

 • Vyhlášen 4. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

  Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu čtvrtý ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.

 • Vyhraj čepici od Gábiny a originál podpisy reprezentantů

  Vyfoťte své dva nejoblíbenější Extra Jamy od Hamé a přidejte tuto fotografii pod soutěžní příspěvek na oficiální facebookový profil Hame nebo ji zašlete na e-mail pecemespolu@hame.cz. Každý týden (10. 3., 17. 3., 24. 3. a 31. 3.) vybere odborná porota dva vítěze, kteří obdrží biatlonovou čepici a exklusivní kolekci originál podpisů biatlonistů.

 • Vyhlášen 3. ročník soutěže o českého biatlonového super střelce

  Hamé jako hlavní partner českého biatlonu vyhlašuje ve spolupráci s Českým svazem biatlonu třetí ročník soutěže o nejlepšího střelce v kategorii dorostenci a dorostenky.

 • Velká biatlonová soutěž o vstupenky do Nového Města na Moravě

  Zkuste si jaké to je být v kůži našich reprezentantů. Těsně před startem nové biatlonové sezóny totiž Hamé, hlavní partner českého biatlonu, znovu na tomto portále rozjelo velkou online soutěž Miřte na zlatou. Ve hře je celkem 72 zajímavých cen, mimo jiné vstupenky na světový pohár do Nového Města na Moravě, kam se za měsíc sjede kompletní světová špička. Můžete tam pak osobně fandit třeba Gábině Koukalové nebo Ondřeji Moravcovi.

 • Vyhrajte zástěru navrženou Ondřejem Rybářem

  O celkem 100 zástěr, které pro Hamé navrhnul šéftrenér české biatlonové reprezentace Ondřej Rybář, se hraje až do 14. listopadu. Každé pondělí stačí zodpovědět jednoduchou otázku a můžete vyhrát tyto stylové doplňky v soutěži food časopisu Apetit. Získejte trofej od "séfkuchaře" úspěchů českého biatlonu.

 • Hamé ukáže Gabrielu Koukalovou při tréninku i u snídaně

  Hamé, hlavní partner českého biatlonu, tvoří nyní nové reklamní spoty s Gabrielou Koukalovou. K vidění budou na internetu a sociálních sítích v průběhu celé biatlonové sezóny, která zanedlouho opět odstartuje. Kampaň připravuje agentura Peppermint digital.

 • Zkuste si zastřílet v nové online soutěži Miřte na zlatou

  Dobrá zpráva pro všechny fanoušky českého biatlonu. V předvečer vrcholu biatlonové sezóny-mistrovství světa v norském Oslu- startuje na www.fandimebiatlonu.cz velká online soutěž nazvaná Miřte na zlatou. Můžete hrát nejen na počítači, ale i z vašeho mobilu nebo tabletu. S hrou přišlo Hamé, hlavní partner českého biatlonu, a zajišťuje ji spolu s kreativní digitální agenturou TL5.

 • První soutěž této sezóny: Vyhrajte originál biatlonové dárky

  Nová biatlonová sezóna právě začala a čeští reprezentanti v tomto stále populárnějším zimním sportu budou znovu bojovat s absolutní světovou elitou. Nasajte atmosféru nové sezóny a vyhrajte skvělé biatlonové ceny v soutěži, které vyhlašuje společnost Hamé, hlavní partner českého biatlonu.


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím