„Hlavní partner českého biatlonu“
Hamé, hlavní partner českého biatlonu

Aktuality

Řekli o spolupráci | 12.11.2013

Hamé se stalo hlavním partnerem českého biatlonu před tolik úspěšnou sezónou 2013/2014


Řekli o vzájemné spolupráci Hamé a biatlonu

Gabriela Soukalová, reprezentantka ČR v biatlonu: „Hamé je mi blízké nejen svými produkty, ale i tím, že je to tradiční česká společnost. Biatlon potřebuje dlouhodobého strategického partnera, fungující a stabilní firmu, která má velký potenciál a chuť pomoci biatlonu a naší reprezentaci v dalším období. Nejen já, ale i mí reprezentační kolegové výrobky Hamé samozřejmě známe a rádi je jíme. Už jsem zmiňovala například ovocné kojenecké přesnídávky nebo džemy."

Václav Fiřtík, prezident Českého svazu biatlonu:  „Biatlon jde v Česku v posledních letech strmě nahoru – máme stále lepší sportovní výsledky a daří se nám budovat i širší ekonomicko-materiálovou základnu tohoto sportu. Abychom ale dokázali obstát ve zostřující se světové konkurenci, musíme se spojovat s těmi nejlepšími.  Jsem proto rád, že jsme nalezli  strategického partnera právě v Hamé. Je to tradiční, fungující a stabilní firma, kterou považuji za silnou společnost se zájmem o dlouhodobou spolupráci, která má velký potenciál a chuť pomoci biatlonu a naší reprezentaci v dalším období. Spolupráci s Hamé považuji za logickou i proto, že jde o  spojení náročného sportu a  kvalitních potravin, které jsou základem vyvážené stravy sportovců."

Martin Štrupl, generální ředitel Hamé: „Zahájení strategické spolupráce s českým biatlonem je dokladem toho, že Hamé je moderní firma, která podporuje aktivní životní styl. Již delší dobu jsme uvažovali o tom, že se vrátíme do sportovního marketingu. V minulosti  jsme v něm působili velmi úspěšně a nyní znovu nastala doba, kdy Hamé využije svou silnou pozici velké potravinářské firmy a podpoří  úspěšný český sport. Biatlon je v poslední době fenoménem, je to moderní, dynamický a velmi úspěšný sport a věřím, že naše reprezentanty ty největší úspěchy ještě čekají. Od spolupráce s biatlonisty si samozřejmě slibujeme i to, že díky ní oslovíme také mladší veřejnost, a to i v zahraničí, kde je biatlon nesmírně populární."

Gabriela Soukalová: „Jahodový džem mám v oblibě již od dětství, ráda ho snídám s chlebem a nebo když mám chuť na něco dobrého, sednu si třeba k televizi a dám si ho s piškoty."

Jaroslav Soukup, reprezentant ČR v biatlonu:   „Paštiky si občas dávám třeba na svačinu. Chutnají mně a navíc rychle a dobře zasytí. Kupuji si Májku, to je česká klasika, kterou známe všichni a kterou jsem si již dával za svého mládí."

Michal Šlesingr, reprezentant ČR v biatlonu: „S rodinou si kupujeme paštiky třeba na výlety do zahraničí – například na hory do Itálie. Je to pohodlné a rychlé, člověk nemusí nic vařit. Májka je klasika. Když si chci zpestřit stravu, dám si třeba pikantního Matěje."

Ondřej Moravec, reprezentant ČR v biatlonu: „S chutí  jím paštiku Veselá pastýřka, je to moje oblíbená značka. Kupuji si ji na svačinu nebo ke snídani."

 

Další aktuality

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím