„Hlavní partner českého biatlonu“
Hamé, hlavní partner českého biatlonu

Fotogalerie

Malí i velcí si na Dni země vyzkoušeli biatlon, Staré Město 26.4. 2014

Mimořádně povedené odpoledne si užily tisíce malých i velkých v sobotu 26.4. 2014 v areálu společnosti REC ve Starém Městě u Uherského Hradiště. Tradiční akce u příležitosti Dne Země návštěvníkům nabídla spoustu zábavy a informací, a to nejen z oblasti ekologie. Stan Hamé, které bylo partnerem této akce, pak doslova oblehli fanynky a fanoušci biatlonu. Díky laserové střelnici si totiž mohli zkusit, jaké to je být třeba Gabrielou Soukalovou nebo Ondřejem Moravcem.

Hamé pro návštěvníky připravilo také několik dalších  potěšení, jako například malování na tvář, soutěže pro děti a také ochutnávky svých produktů – například známých ovocných přesnídávek Hamánek, extra jamů, paštik či dalších kvalitních masových produktů.

Hamé děkuje za spolupráci klubu biatlonu z Bystřice pod Hostýnem.

Další fotogalerie

Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím