„Hlavní partner českého biatlonu“
Hamé, hlavní partner českého biatlonu

Reprezentanti

Gabriela Koukalová

Gabriela Koukalová, rozená Soukalová (* 1. listopadu 1989 Jablonec nad Nisou) je česká reprezentantka v biatlonu, vítězka celkového pořadí světového poháru 2015/2016, držitelka 2 stříbrných olympijských medailía a 2 zlatých, stříbra a dvou bronzů z Mistrovství světa a vítězka sedmnácti individuálních závodů světového poháru a bronzová medailistka. V juniorské kategorii se stala v roce 2009 mistryní světa ve štafetovém závodu.

Sportovní začátky :
Poprvé stála na lyžích v necelých dvou letech. Se svými rodiči, kteří pracovali jako trenéři lyžování a biatlonu byla na mnoha soustředěních. V žákovských kategoriích vyhrávala většinu lyžařských závodů, včetně mistrovství ČR. Totéž pokračovalo i v dorostu a když se asi v 16. letech nedostala do SCM v lyžování (neměla z důvodů nemoci plný počet závodů), zkusila vzít do ruky malorážku a zjistilo se, že má talent i na střelbu. Hned první sezónu vyhrála Mistrovství České republiky v biatlonu a tento sport se jí natolik zalíbil, že u něho již zůstala. Má ráda i lyžařské, dálkové běhy, v 16. letech byla 3. na Jizerské 30, je několikanásobnou vítězkou SKADI-Loppetu v Bodenmais (Německo) a vyhrála i Bieg Piastów v Polsku.