„Hlavní partner českého biatlonu“
Hamé, hlavní partner českého biatlonu

Reprezentanti

Veronika Vítková

Veronika Vítková

Narodila se 9. prosince 1988 ve Vrchlabí. Žije v Jilemnici. V Jilemnice také navštěvovala základní a střední školu. Po ukončení základní školy usedla do lavic sportovního gymnázia. Gymnázium studovala šest let a to kvůli sportovnímu vytížení.


Sportu se věnuje již od mala, nejprve se Veronika věnovala jenom klasickému lyžování, ale někdy v páté třídě vyzkoušela biatlon a zůstala u něj.  

Z juniorské kategorie má titul juniorské mistryně světa v individuálním a ve štafetovém závodu. V kategorii dospělých jsou jejími největšími úspěchy stříbrná medaile ze smíšené štafety z olympiády v Soči v roce 2014, šesté místo ve vytrvalostním závodu tamtéž, bronzová medaile ze smíšené štafety při Mistrovství světa 2013 a čtyři další umístění na stupních vítězů ve Světovém poháru.

Mezi její největší úspěchy patří medaile z dorosteneckého a juniorských mistrovství světa a 5., 10., a 10.místo z mistrovství světa dospělých.

Sezóna světového poháru 2014/2015 byla její nejúspěšnější v kariéře. Zvítězila v závodě v Oberhofu, v individuálních závodech skočila ještě 2 x druhá a 3 x třetí a v celkovém pořadí světového poháru obsadila úžasné 4. místo. Navíc spolu s ženskou štafetou ve světovém poháru absolutně dominovaly.

Podívejte se, jak Veronika Vítková vařila s šéfkuchařem Ondřejem Slaninou

http://www.veronikavitkova.cz

 


Prémiové značky

Hame Otma Znojmia Hamánek Veselá pastýřka Vasco

Společnost Hamé s.r.o. zpracovává na těchto webových stránkách cookies potřebné pro fungování webových stránek a pro analytické účely. Proti zpracování osobních údajů pro účely analytiky máte právo vznést námitku. Vznesení námitky lze učinit na tomto kontaktu: marketing@hame.cz Rozumím