„Hlavný partner slovenského biatlonu“
biatlonista

Aktuality

• Paulína Fialková získala striebro na majstrovstvách Európy v Ťumeni

Po prvom striebre v Ťumeni, ktoré získala slovenská štafeta (okrem Paulíny Fialkovej v nej štartovali Janka Gereková, Matej Kazár a Martin Otčenáš), sa naštartovala Paulína k výborným výkonom aj individuálne. V sobotňajšej stíhačke skončila s pol minútovou stratou na víťazku Nadeždu Skardinovovú z Bieloruska na piatej priečke a v nedeľu sa dokonca postavila na stupne víťaziek.

• Matej Kazár v prvej desiatke v pretekoch s hromadným štartom

Matej Kazár podal svoj najlepší výkon v sobotňajších pretekoch s hromadným štartom v kanadskom Canmore.

• IBU cup v Osrblí

28.01.2016
    IBU cup v Osrblí

Počas valentínskeho víkendu sa v Národnom biatlonovom centre v Osrblí uskutoční IBU pohár v Biatlone.

• Ruhpolding: Paulína Fialková dosiahla 2. umiestnenie v top 10

Slovenská biatlonistka Paulína Fialková dosiahla v 5. kole Svetového pohára v nemeckom Ruhpoldingu ďalší prenikavý výsledok, keď vo štvrtkových vytrvalostných pretekoch na 15 km obsadila 7. miesto so stratou 1:37,8 s na víťazku Talianku Dorotheu Wiererovú

• Gereková porazila české biatlonové hviezdy

9. septembra sa v bratislavskom hoteli Loft uskutočnila tlačová konferencia Hamé a Zväzu slovenského biatlonu.

• Jana Gereková vyhrala české majstrovstvá

Slovenská biatlonová reprezentantka Jana Gereková zvíťazila v šprinte na majstrovstvách Českej republiky v biatlone na kolieskových lyžiach.

• Nasťa sa stala dvojnásobnou maminou

Podľa informácií webového portálu denníka Nový Čas priviedla v nedeľu 12. júla v Roosveltovej nemocnici v Banskej Bystrici na svet dcérku Oliviu.

• Nasťa čoskoro po druhýkrát maminou

Nasťa Kuzminová sa už čoskoro stane dvojnásobnou mamičkou. Úspešná športovkyňa, držiteľka mnohých ocenení a vzácnych medailí, medzi ktorými nechýbajú ani tie zlaté z olympiády, sa momentálne teší sa na celkom iné povinnosti, než sú tie spojené so športom. V roku 2007 sa mladej rodinke narodil prvý synček Jelisej a dnes sa Nasťa teší na ďalšie bábätko.